Německá cestovka - Expecta partner

Zastupujeme německé cestovky na českém trhu. Vybírejte on-line z více než 35 německých cestovek. Stejná cena dovolené jako při nákupu v německu. Máme výhodné parkovaní na německých letištích.

Nový systém nabídky německých zájezdů najdete na našem hlavním webu 1.Cestovní

Konečnou cenu potvrdí náš pracovník. Po provedení rezervaci / nezávazné objednávky na našem webu, ověříme všechny údaje: aktuální volnou kapacitu, aktuální cenu, výši všech příplatků povinných a nepovinných, přesný termín odjezdu a příjezdu. Jakmile bude vše ověřeno budeme Vás kontaktovat s instrukcemi, jak dále postupovat. Změna termínu, ceny a povinných poplatků vyhrazena. Ceny včetně všech příplatků a poplatků, termíny odjezdu a příjezdu Vám rádi na požádaní ověříme. Ceny se můžou měnit, a to v závislosti na dostupných kapacitách pokojů, typech pokojů, ceny letenek a povinných příplatků (bezpečnostních a letištních tax, palivových příplatků apod.) Přesný čas odletu letecká společnost většinou potvrzuje 5–7 dní před odletem.

Německé cestovky s odletem z Prahy

Některé německé cestovky nabízejí odlety z Prahy, případně pokud neodlétají z Prahy tak Vám můžeme zjistit odlet z Prahy na německé letiště, kde přesednete na svůj let na dovolenou a po návratu z dovolené zajistíme let z německa do Prahy.

Německé cestovky super last minute za akční ceny

Oproti ČR kde last minute využívá mnoho lidí, v německu moc super last minute s akční cenou nemají tak jako u nás,  u exotických dovolených naopak jsou ceny letenek k blížícímu se termínu odletu dražší (last minute). V našem vyhledávácím systému německých cestovek jsou denně aktualizovány ceny zájezdů a lze někdy narazit na akční nabídky last minute ceny.
Dovolenou lze hradit v českých korunách nebo EURech.

Německé cestovky last minute      Německý cestovky


Německé CK v Česku na jednom místě seznam CK

Máme obchodní zastoupení 35 německých cestovek, vyhledávejte na jednom místě ze všech nabídek.

Německé cestovky FTI   Německé cestovky last minute Bucher    Německá cestovní kancelář Schauinsland Reisen    Německý cestovky odlet z Prahy Thomas Cook

5 Vor Flug, Aldiana Club, Attika Reisen, ATT Touristik, BG Tours, Bucher Reisen, Club Blaues Meer Reisen, Demed, DERTOUR, Ecco Reisen, ETI, FEFA Reisen, Ferioo, 1,2 Fly, FTI, Glauch Reisen, Hermes Touristik, IBERO TOURS, ITS, Jahn Reisen, Meiers Weltreisen, Neckermann, Öger Tours, OLIMAR Reisen, Phoenix Reisen, Riva Tours, Schauinsland Reisen, Tjaereborg, Thomas Cook, TUI

Air Berlin, Adac Reisen, Ameropa Reisen, Condor, D.A.FERN TOURISTIK, Discount travel, German Wings, Interhome, JT Touristik, LMX Touristik, Rainbow Tours, Sun Trips, ATS Aero Travel Service Maro Touristik a další německé cestovní kanceláře. Zkušenosti s německými cestovkami máme dobré, co se týče delegátů, vždy je to individuální, dle kvalit a zcestovanosti delegáta v dané zemi.


Letiště v Německu

vzdálenosti autem z Prahy na letiště v Německu

Drážďany - 158 km

Linec  - 260 km

Lipsko  - 266 km

Norimberk - 310 km

Vídeň  - 320 km

Nabízíme výhodné parkovací karty na letište Vídeň

V blízkosti letišť v německu máme výhodné ceny na hlídané parkoviště pro Vaše auto. Aktuální ceny na konkrétní parkování u německého letiště online.

Německé cestovky - široký výběr dovolené, zejména exotické!

Specialistky na německé CK

Objednávky přes naše webové stránky můžete dělat Nonstop.

V pracovní době se Vám ozveme :)

Verča nabídky německé cestovní kanceláře

Verča 602 260 782

Email: agentura@1-cestovni.cz

Proč cestovat s námi ?

* VIP servis pro každého zákazníka
* Osobní a pozitivní přístup
* Máme na Vás čas
* Vážíme si Vašich otázek
* Nabízíme jenom pojištěné kanceláře
* Prodejem zájezdu to pro nás nekončí
* Dovolená na míru
* Rychlé vybavení Last minute
* Široká nabídka cestovních kanceláří
* Milujeme práci, kterou děláme :-)
* Pohoda a spokojenost je pro nás důležitá
* Vše nachystáme za Vás

Německé cestovních kanceláře - obchodní zastoupení v ČR, exotika od německých cestovních kanceláří s odlety z Drážďan, Mnichova, Vídně, Lipska a dalších německých letiš. Novinka některé německé CK létají i z Prahy. Prodej německých cestovních kanceláří zprostředkovává 1.Cestovní agentura - František Scherbaum IČO 88383865, DIČ 7802182652, sídlo společnosti - Račická 91, Dobříň.  Hlavně exotické zájezdy se oplatí zakoupit u něměckých CK, využijte skvělou dovolenou z německa od německé cestovky. Zájezdy z německa v akčních nabídkách a last minute. Jsme také na  Facebooku