Dovolené z Německa - Expecta partner

Aktuální dovolená z německa na jednom místě, vybírejte dovolenou od největších německých CK. Levné zájezdy z německa do exotických zemí  Dominikánská republika, Thajsko, Maledivy a dalších zemí, užijte si levnou dovolenou z německa! Nabízíme výhodné ceny na německých parkovištích.

Levné dovolené a zájezdy z Německé republiky a Rakouské republiky, využijte levnou dovolenou z německých CK. Německo má velký cestovní potenciál a proto mají exotické dovolené za lepší ceny.
 

Konečnou cenu potvrdí náš pracovník. Po provedení rezervaci / nezávazné objednávky na našem webu, ověříme všechny údaje: aktuální volnou kapacitu, aktuální cenu, výši všech příplatků povinných a nepovinných, přesný termín odjezdu a příjezdu. Jakmile bude vše ověřeno budeme Vás kontaktovat s instrukcemi, jak dále postupovat. Změna termínu, ceny a povinných poplatků vyhrazena. Ceny včetně všech příplatků a poplatků, termíny odjezdu a příjezdu Vám rádi na požádaní ověříme. Ceny se můžou měnit, a to v závislosti na dostupných kapacitách pokojů, typech pokojů, ceny letenek a povinných příplatků (bezpečnostních a letištních tax, palivových příplatků apod.) Přesný čas odletu letecká společnost většinou potvrzuje 5–7 dní před odletem.

Levná dovolená z Německa a Rakouska

Uvedené ceny za dovolenou jsou konečné, včetně letištních tax a palivových příplatků. Jediné co není zahrnuto v ceně zájezdu je cestovní pojištění, které Vám doporučujeme sjednat kvalitní před dovolenou a včetně storna zájezdu. V případě že onemocníte a nenastoupíte na dovolenou, tak se Vám vrátí větší část zaplacené dovolené.  Zejména pokud se z Německa vydáte do exotické dálky, tak počítejte v případě potřeby s vyšší cenou za lékařské ošetření a proto je důležité mít vyšší pojistné limity.

Dovolená z německa Dominikánská republika      Maledivy dovolená z německa
Dovolená z německa do exotiky - Dominikáská rep a Maledivy

Platby za dovolenou lze realizovat bankovním převodem, nebo v hotovosti na naší pobočce.

Z nabídek německých CK jsou oblíbené destinace: Dominikánská republika, Maledivy, Sechylles, Srí lanka, Kuba, Mauricius, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Bora Bora a další.

Specialistky na německé CK

Objednávky přes internet Nonstop :)

Verča nabídky německé cestovní kanceláře

Verča 602 260 782

Míša cestovní poradkyně dovolené od německých ck

Míša 777 717 942

 

ROUDNICE N.L.
412 871 998

PRAHA
255 797 750

BRNO
538 748 450

OSTRAVA
558 874 950

Email: agentura@1-cestovni.cz

Proč cestovat s námi ?

* VIP servis pro každého zákazníka
* Osobní a pozitivní přístup
* Máme na Vás čas
* Vážíme si Vašich otázek
* Nabízíme jenom pojištěné kanceláře
* Prodejem zájezdu to pro nás nekončí
* Dovolená na míru
* Rychlé vybavení Last minute
* Široká nabídka cestovních kanceláří
* Milujeme práci, kterou děláme :-)
* Pohoda a spokojenost je pro nás důležitá
* Vše nachystáme za Vás

Německé cestovních kanceláře - obchodní zastoupení v ČR, exotika od německých cestovních kanceláří s odlety z Drážďan, Mnichova, Vídně, Lipska a dalších německých letiš. Novinka některé německé CK létají i z Prahy. Prodej německých cestovních kanceláří zprostředkovává 1.Cestovní agentura - František Scherbaum IČO 88383865, DIČ 7802182652, sídlo společnosti - Račická 91, Dobříň. Osobně nás navštivte na naší  pobočce v Jungmannova 1033,  41301 Roudnice nad Labem kde můžete osobně zakoupit dovolenou z německa od německé cestovky. Zájezdy z německa v akčních nabídkách a last minute. Jsme také na  Facebooku