Dovolené z Německa

Aktuální dovolená z německa na jednom místě, vybírejte dovolenou od největších německých CK. Levné zájezdy z německa do exotických zemí  Dominikánská republika, Thajsko, Maledivy a dalších zemí, užijte si levnou dovolenou z německa! Nabízíme výhodné ceny na německých parkovištích.

Levné dovolené a zájezdy z Německé republiky a Rakouské republiky, využijte levnou dovolenou z německých CK. Německo má velký cestovní potenciál a proto mají exotické dovolené za lepší ceny.
 

Nový systém nabídky německých zájezdů najdete na našem hlavním webu 1.Cestovní

 

Konečnou cenu potvrdí náš pracovník. Po provedení rezervaci / nezávazné objednávky na našem webu, ověříme všechny údaje: aktuální volnou kapacitu, aktuální cenu, výši všech příplatků povinných a nepovinných, přesný termín odjezdu a příjezdu. Jakmile bude vše ověřeno budeme Vás kontaktovat s instrukcemi, jak dále postupovat. Změna termínu, ceny a povinných poplatků vyhrazena. Ceny včetně všech příplatků a poplatků, termíny odjezdu a příjezdu Vám rádi na požádaní ověříme. Ceny se můžou měnit, a to v závislosti na dostupných kapacitách pokojů, typech pokojů, ceny letenek a povinných příplatků (bezpečnostních a letištních tax, palivových příplatků apod.) Přesný čas odletu letecká společnost většinou potvrzuje 5–7 dní před odletem.

Levná dovolená z Německa a Rakouska

Uvedené ceny za dovolenou jsou konečné, včetně letištních tax a palivových příplatků. Jediné co není zahrnuto v ceně zájezdu je cestovní pojištění, které Vám doporučujeme sjednat kvalitní před dovolenou a včetně storna zájezdu. V případě že onemocníte a nenastoupíte na dovolenou, tak se Vám vrátí větší část zaplacené dovolené.  Zejména pokud se z Německa vydáte do exotické dálky, tak počítejte v případě potřeby s vyšší cenou za lékařské ošetření a proto je důležité mít vyšší pojistné limity.

Dovolená z německa Dominikánská republika      Maledivy dovolená z německa
Dovolená z německa do exotiky - Dominikáská rep a Maledivy

Platby za dovolenou lze realizovat bankovním převodem, nebo v hotovosti na naší pobočce.

Z nabídek německých CK jsou oblíbené destinace: Dominikánská republika, Maledivy, Sechylles, Srí lanka, Kuba, Mauricius, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Bora Bora a další.

Specialistky na německé CK

Objednávky přes naše webové stránky můžete dělat Nonstop.

V pracovní době se Vám ozveme :)

Verča nabídky německé cestovní kanceláře

Verča 602 260 782

Email: agentura@1-cestovni.cz

Proč cestovat s námi ?

* VIP servis pro každého zákazníka
* Osobní a pozitivní přístup
* Máme na Vás čas
* Vážíme si Vašich otázek
* Nabízíme jenom pojištěné kanceláře
* Prodejem zájezdu to pro nás nekončí
* Dovolená na míru
* Rychlé vybavení Last minute
* Široká nabídka cestovních kanceláří
* Milujeme práci, kterou děláme :-)
* Pohoda a spokojenost je pro nás důležitá
* Vše nachystáme za Vás

Německé cestovních kanceláře - obchodní zastoupení v ČR, exotika od německých cestovních kanceláří s odlety z Drážďan, Mnichova, Vídně, Lipska a dalších německých letiš. Novinka některé německé CK létají i z Prahy. Prodej německých cestovních kanceláří zprostředkovává 1.Cestovní agentura - František Scherbaum IČO 88383865, DIČ 7802182652, sídlo společnosti - Račická 91, Dobříň.  Hlavně exotické zájezdy se oplatí zakoupit u něměckých CK, využijte skvělou dovolenou z německa od německé cestovky. Zájezdy z německa v akčních nabídkách a last minute. Jsme také na  Facebooku