Dovolené z Německa - Expecta partner

Aktuální dovolená z německa na jednom místě, vybírejte dovolenou od největších německých CK. Levné zájezdy z německa do exotických zemí  Dominikánská republika, Thajsko, Maledivy a dalších zemí, užijte si levnou dovolenou z německa! Nabízíme výhodné ceny na německých parkovištích.

Levné dovolené a zájezdy z Německé republiky a Rakouské republiky, využijte levnou dovolenou z německých CK. Německo má velký cestovní potenciál a proto mají exotické dovolené za lepší ceny.
 

Levná dovolená z Německa a Rakouska

Uvedené ceny za dovolenou jsou konečné, včetně letištních tax a palivových příplatků. Jediné co není zahrnuto v ceně zájezdu je cestovní pojištění, které Vám doporučujeme sjednat kvalitní před dovolenou a včetně storna zájezdu. V případě že onemocníte a nenastoupíte na dovolenou, tak se Vám vrátí větší část zaplacené dovolené.  Zejména pokud se z Německa vydáte do exotické dálky, tak počítejte v případě potřeby s vyšší cenou za lékařské ošetření a proto je důležité mít vyšší pojistné limity.

Dovolená z německa Dominikánská republika      Maledivy dovolená z německa
Dovolená z německa do exotiky - Dominikáská rep a Maledivy

Platby za dovolenou lze realizovat bankovním převodem, nebo v hotovosti na naší pobočce.

Z nabídek německých CK jsou oblíbené destinace: Dominikánská republika, Maledivy, Sechylles, Srí lanka, Kuba, Mauricius, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Bora Bora a další.

Specialistky na německé CK

Objednávky přes internet Nonstop :)

Verča nabídky německé cestovní kanceláře

Verča 602 260 782

Prodejce zájezdů německých cestovek akční ceny a last minute

Veronika 730 516 196

Tinka nabídky německých CK zastoupení v ČR

Tinka 773 447 456

ROUDNICE N.L.
412 871 998

PRAHA
255 797 750

BRNO
538 748 450

OSTRAVA
558 874 950

Email: agentura@1-cestovni.cz

Proč cestovat s námi ?

* VIP servis pro každého zákazníka
* Osobní a pozitivní přístup
* Máme na Vás čas
* Vážíme si Vašich otázek
* Nabízíme jenom pojištěné kanceláře
* Prodejem zájezdu to pro nás nekončí
* Dovolená na míru
* Rychlé vybavení Last minute
* Široká nabídka cestovních kanceláří
* Milujeme práci, kterou děláme :-)
* Pohoda a spokojenost je pro nás důležitá
* Vše nachystáme za Vás

Německé cestovních kanceláře - obchodní zastoupení v ČR, exotika od německých cestovních kanceláří s odlety z Drážďan, Mnichova, Vídně, Lipska a dalších německých letiš. Novinka některé německé CK létají i z Prahy. Prodej německých cestovních kanceláří zprostředkovává 1.Cestovní agentura - František Scherbaum IČO 88383865, DIČ 7802182652, sídlo společnosti - Račická 91, Dobříň. Osobně nás navštivte na naší  pobočce v Jungmannova 1033,  41301 Roudnice nad Labem kde můžete osobně zakoupit dovolenou z německa od německé cestovky. Zájezdy z německa v akčních nabídkách a last minute. Jsme také na google + a Facebooku